This site uses cookies. By continuing to browse the site you are agreeing to our use of cookies. Find out more here »

Mes atnaujinome savo privatumo politiką. Norėdami ją peržiūrėti, spauskite čia.

Padidinkite pajamas su Herbalife

Kodėl verta rinktis Herbalife?
Vienas žmogus pradėjo veiklą, turėdamas viziją pagerinti kitų sveikatą ir finansinę gerovę. Nuo 1980 metų bendrovės Herbalife įkūrėjo Marko Hjuzo vizija išaugo į visame pasaulyje žinomą prekių ženklą, o daugiau nei 2,1 milijono nepriklausomų partnerių ji tapo gyvenimo būdu.

Dosnus prekybos ir rinkodaros planas
Herbalife prekybos ir rinkodaros planas – vienas dosniausių tiesioginio pardavimo pramonėje. Nepriklausomi aukščiausio lygio partneriai gauna ne mažiau kaip 73 proc. mažmeninės ir didmeninės prekybos pelno, honorarų ir premijų.

Nustatytas ir patikrintas metodas
Herbalife prekybos ir rinkodaros planas jau daugelį metų padeda išsipildyti svajonėms ir keičia žmonių gyvenimus visame pasaulyje.

Įspūdingi mokymai
Tapęs nepriklausomu Herbalife partneriu, dalyvausite aukščiausio lygio mokymuose, sulauksite didžiulės kolegų bendruomenės paramos ir nuolatinės apdovanojimus pelnančios klientų aptarnavimo komandos paramos ir pagalbos.

Produktai, sukurti remiantis mokslu
Tarptautinio Herbalife pripažinimo pagrindas – kokybiškų mitybos produktų linija. Tapę nepriklausomu partneriu, pardavinėsite vitaminų ir mineralų papildus, svorio valdymo ir asmeninės priežiūros produktus, taip pat visame pasaulyje pripažintų mokslininkų sukurtus gaminius. Žmonėms patinka Herbalife produktai, nes jie veiksmingi.


Pakeiskite pasaulį
Keisti kitų žmonių gyvenimus – tai tikriausiai didžiausią pasitenkinimą kelianti nepriklausomo Herbalife partnerio darbo dalis. Galėsite prisidėti prie savo draugų, bendruomenės ir žmonių visame pasaulyje gerovės. Tapsite nepriklausomų Herbalife partnerių, iš tikrųjų keičiančių gyvenimus, tinklo dalimi.

Dėmesio – svarstydami arba lygindami verslo galimybes, atminkite, kad prekybos sistemos rengėjas ar dalyvis neturi teisės įtikinti kito asmens atlikti mokėjimą, žadėdamas pelną prie sistemos prisijungus kitiems asmenims. Nesileiskite klaidinami, kad lengvai uždirbsite didelių pajamų.

Su Herbalife galite pasiekti labai daug. 

Vidutinės kompensacijos ataksaita   

Tapkite nepriklausomu Herbalife platintoju ir šiandien pat paimkite savo gyvenimo vadžias.


lt-LT | 2018.06.21 10:48:24 | NAMP2HLASPX01